Управителният съвет на СНЦ „МИГ – Разлог” свиква Общо събрание на членовете на сдружението на 23.02.2026 г.

 

П  О  К  А  Н  А

 

Управителният съвет на Сдружение с нестопанска цел „Местна инициативна група – Разлог”, на основание чл. 26 от ЗЮЛНЦ, чл. 35 от Устава на Сдружението и Решение №9 по Протокол №01/03.02.2026 г. от проведено заседание на УС, свиква Общо събрание на 23 февруари 2026 г. /понеделник/, от 16:30 часа, в Заседателната зала на Общински съвет – Разлог, ул. “Стефан Стамболов” № 4,  при следния

 

 

ДНЕВЕН РЕД:

 

  1. Приемане на Годишен доклад за дейността на Сдружението през 2025 г.;
  2. Приемане на Годишен финансов отчет за 2025 година;
  3. Приемане на Отчет за дейността на Управителния съвет през 2025 година и освобождаване на членовете му от финансова отговорност;
  4. Приемане на проект на бюджет за 2026 година;
  5. Приемане на Работна програма и План-график за дейността на СНЦ „МИГ-Разлог“ за 2026 година;
  6. Определяне на размера на членския внос за 2026 г. във връзка с въвеждане на еврото. 
  7. Вземане на решение за встъпване в членство на СНЦ „МИГ-Разлог“ в Сдружение „Национална асоциация на местните инициативни групи в България“ и определяне на представител.  
  8. Други.



При липса на кворум, на основание чл. 27 от ЗЮЛНЦ, събранието ще се проведе същия ден, в 17:30 часа, на същото място и при същия дневен ред. 

Писмените материали за общото събрание са на разположение на членовете в офиса на сдружението на адрес: град  Разлог, ул. „Шейново“ №13, ет.2, офис 2-4.

 

Публикувано в Информация за членове.